Regały półkowe

Dla kogo?

Regały półkowe są doskonałym rozwiązaniem do ergonomicznego przechowywania jak największej ilości towarów niespaletyzowanych. Dzięki regałom AB RACK możecie Państwo zaopatrzyć swoją firmę w funkcjonalne regały półkowe wykonane w całości z wysokiej jakości stali ocynkowanej hutniczo. Jako konstrukcje wytrzymałe, a przede wszystkim niezwykle stabilne, nadają się do przechowywania ciężkich produktów, zapewniając wysoki komfort oraz bezpieczeństwo składowania towaru.

polkowe

Regały półkowe na indywidualny wymiar

Regały półkowe AB RACK dostępne są w najróżniejszych rozmiarach i mogą być łatwo dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że posiadają trwałe pokrycie cynkowe, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

Regały półkowe do sklepów, magazynów i do biur

Wybierz projekt dla swojej firmy! Ergonomiczne rozwiązania!

Nasze regały półkowe znajdą zastosowanie w szeregu firmach z rozmaitych branż. Można je używać zarówno w małych magazynach, przy sklepach, jako sposób na zachowanie porządku i szybki dostęp do wybranych produktów, jak i w wielkich halach magazynowych. Również właściciele warsztatów cenią sobie tego typu konstrukcje przede wszystkim ze względu na ich stabilność oraz wytrzymałość, którą zachowują bez zmian, mimo upływu lat.

Sprawdź nasze regały i przekonaj się, jak bardzo przydadzą się w Twojej firmie!

Regały półkowe – standardowe wymiary:

Regały półkowe – modułowa konstrukcja

Ze względu na to, że Ab Rack to producent regałów półkowych, nasze produkty skonstruowane sąw taki sposób, aby mogły stanowić element większej całości. Dzięki temu, regały można dowolnie ze sobą łączyć szeregowo, rozbudowując o dodatkowe sekcje. Są też łatwe w demontażu.

Zadzwoń do nas