Regały do archiwum

Regały archiwizacyjne ze stali ocynkowanej

Proponujemy regały do archiwum wykonane ze stali ocynkowanej hutniczo. Dzięki trwałemu, dokładnemu pokryciu cynkiem proponowane przez nas produkty wykazują się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci.

Nasze regały są przeznaczone do użytkowania przez bardzo długi okres.  Regały archiwizacyjne są dostosowane do wymagań najbardziej wybrednych odbiorców. 

Regały półkowe

Inne zastosowania regałów do archiwum

Nasze produkty znajdują zastosowanie nie tyko w archiwach. Wysoka estetyka i staranność wykonania sprawia, że regały są eksploatowane również w:

Regały do archiwum przystosowane do składania w system

Oferowane regały – to w istocie system regałowy, który może być dowolnie ustawiany w rzędach, łączony z szafami systemowymi i innymi akcesoriami.

W ten sposób organizowane jest uporządkowane, praktyczne miejsce na księgozbiory, dokumentację, archiwa i do pracy, np. księgowego. W połączeniu z bogatym asortymentem przydatnych akcesoriów, regały są bezpiecznym miejscem przechowywania archiwów i przedmiotów w sposób idealnie uporządkowany.

Nasze regały archiwizacyjne to gwarancja solidności oraz estetyki, która przetrwa wiele lat użytkowania!

Funkcjonalne wyposażenie pomieszczeń, w których przechowywane są setki, a czasami nawet tysiące różnych kartotek i segregatorów – często bywa dużym problemem. Dzięki tym regałom wszystkie dokumenty są doskonale ułożone i przechowywane w sposób całkowicie bezpieczny.

Regały do archiwum - przykładowe zastosowania:

Regały do archiwum - wymiary

Montaż regału

Zaprojektowane z myślą o wygodzie klientów, regały są również niezwykle łatwe w montażu dzięki bezśrubowemu łączeniu elementów. To w znacznym stopniu ułatwia ich rozłożenie, montaż lub zmianę konfiguracji.

Zadzwoń do nas