Regały magazynowe wspornikowe do składowania dłużyc

Konstrukcja regału wspornikowego stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania elementów podłużnych o różnej wielkości i dużej masie.

Regały magazynowe wspornikowe do składowania dłużyc

Efektywniejsze przechowywanie towarów oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

dodatkowym atutem jest fakt, że odznaczają się konstrukcją dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. A nadto, są proste w montażu, a jednocześnie w znacznym stopniu ułatwiają składowanie oraz manewrowanie różnego rodzaju elementami.

Regały magazynowe wspornikowe od AB RACK to pewność całkowicie bezpiecznego składowania, a także łatwości dostępu do każdego elementu dłużycowego.

Regały magazynowe ocynkowane na dłużyce

Regały wspornikowe od AB RACK to pewność całkowicie bezpiecznego składowania, a także łatwości dostępu do każdego elementu dłużycowego. Przygotowujemy regały na dłużyce przy zastosowaniu wytrzymałych profili stalowych, odpowiednio rozmieszczonych. Dzięki temu składowane przedmioty posiadają punkty podparcia w kilku miejscach. Umiejętne rozłożenie tych punktów sprawia, że przechowywane przedmioty nie ulegają odkształceniom. Regały na dłużyce możemy zróżnicować w taki sposób, aby jak najpełniej odpowiadały potrzebom naszych Klientów. Wysokość między kolejnymi wspornikami jest tak dopasowana, aby przedmiot można było w prosty sposób umieścić na nich, a następnie z nich zdjąć. Zależy nam na komforcie użytkowania naszych konstrukcji.

Towar prosimy zdefiniować po względem:

Każdy regał dostosowany jest do potrzeb klienta, a przede wszystkim do rodzaju towaru, jaki będzie na nim składowany. Dlatego tak ważne jest, aby przy składaniu zamówienia określić parametry magazynowanych w firmie elementów, dzięki czemu będzie możliwe dobranie najlepszego możliwego rozwiązania, między innymi pod względem rozstawu słupów oraz ich liczby.

Unikalna budowa regałów wspornikowych gwarantuje bezpieczeństwo używania w każdej sytuacji.

Indywidualnie dobrana konstrukcja regału wspornikowego umożliwia wykorzystanie go wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz, na przykład na placach składowych. Dzięki specjalnemu daszkowi zabezpieczającemu, produkty mogą być częściowo chronione przed opadami atmosferycznymi.

Nasze regały wyróżniają się ciekawą estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu są doceniane przez stale zwiększającą się rzeszę klientów.

Zadzwoń do nas

Regały magazynowe wspornikowe ocynkowane

Regały wspornikowe służą do przechowywania długich ładunków oraz elementów o nieregularnych kształtach i rozmiarach, które nie nadają się do składowania na standardowych regałach. Dzięki zastosowanej konstrukcji są bardzo wytrzymałe, co pozwala na ich użytkowanie zarówno w magazynach, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje je także uniwersalność — długość i rozstaw wsporników pozwala na dopasowanie się regału do wymiarów przechowywanych elementów. Co więcej, można na nich trzymać ładunki o różnych wymiarach i kształtach, bez każdorazowego dostosowywania ich konfiguracji.

Jak zbudowane są regały magazynowe wspornikowe?

Regał na dłużyce wyróżnia prosta konstrukcja, złożona z grubego profilu kotwionego do posadzki oraz z przytwierdzonych do niego poziomych wsporników z grubej, wzmacnianej stali. Podstawę stanowi noga bazowa, która determinuje maksymalny wymiar wsporników. Zastosowane w nich śruby pozwalają na utrzymanie wsporników w miejscu. Mogą posiadać również ograniczniki określające maksymalny punkt ładowania towarów. Pomiędzy profilami regału znajdują się stężenia, wykonane z grubej stali, które usztywniają całą konstrukcję. Przed ich poluzowaniem chronią haki usztywniające, utrzymujące stężenia cały czas w tym samym miejscu.

Regały wspornikowe — zastosowania

Regały na dłużnice mają wszechstronne zastosowanie, przez co można spotkać je w różnych branżach. Z powodzeniem służą między innymi w branży budowlanej czy meblarskiej, a także metalurgicznej. Można podzielić je na dwa rodzaje: lekkie oraz ciężkie.

Regał na dłużyce lekkie służy przede wszystkim do przechowywania długich elementów, które nie są bardzo ciężkie, np. wykonanych z tworzyw sztucznych. Regały na dłużnice ciężkie są przeznaczone z kolei do składowania ciężkich ładunków, na przykład materiałów budowlanych. Oba rodzaje są bardzo stabilne i pozwalają na dowolną konfigurację poprzez regulację wysokości ramion czy ich rozmieszczenie po jednej bądź dwóch stronach profilu.

Co wyróżnia regał do składowania dłużyc?

Regały wspornikowe są bardzo łatwe w obsłudze, gdyż wszystkie umieszczane na nich ładunki są dobrze widoczne i łatwo dostępne. Łatwo można sięgać po nie ręcznie, a także układnicami czy wózkami widłowymi. Pozwalają na przechowywanie towarów o nieregularnych kształtach i wymiarach, mają też bardzo wysoką wytrzymałość. Regały na dłużnice, dzięki swojej modułowej budowie, pozwalają na konstruowanie ciągów regałów, które ogranicza jedynie dostępna wolna przestrzeń. W ten sposób można swobodnie kształtować przestrzeń magazynową, w pełni wykorzystując posiadane miejsce, a także przyspieszyć proces przyjęcia i dystrybucji towaru.

 

Zadzwoń do nas