Regały wspornikowe i regały na dłużnice

Konstrukcje tego typu stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania elementów podłużnych o różnej wielkości i ciężarze.

regalywspornikowe_1

Efektywniejsze przechowywanie towarów oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

dodatkowym atutem jest fakt, że odznaczają się konstrukcją dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. A nadto, są proste w montażu, a jednocześnie w znacznym stopniu ułatwiają składowanie oraz manewrowanie różnego rodzaju elementami.

Regały magazynowe wspornikowe od AB RACK to pewność całkowicie bezpiecznego składowania, a także łatwości dostępu do każdego elementu dłużycowego.

Regały na dłużyce

Regały wspornikowe od AB RACK to pewność całkowicie bezpiecznego składowania, a także łatwości dostępu do każdego elementu dłużycowego. Przygotowujemy regały na dłużyce przy zastosowaniu wytrzymałych profili stalowych, odpowiednio rozmieszczonych. Dzięki temu składowane przedmioty posiadają punkty podparcia w kilku miejscach. Umiejętne rozłożenie tych punktów sprawia, że przechowywane przedmioty nie ulegają odkształceniom. Regały na dłużyce możemy zróżnicować w taki sposób, aby jak najpełniej odpowiadały potrzebom naszych Klientów. Wysokość między kolejnymi wspornikami jest tak dopasowana, aby przedmiot można było w prosty sposób umieścić na nich, a następnie z nich zdjąć. Zależy nam na komforcie użytkowania naszych konstrukcji.

Towar prosimy zdefiniować po względem:

Każdy regał dostosowany jest do potrzeb klienta, a przede wszystkim do rodzaju towaru, jaki będzie na nim składowany. Dlatego tak ważne jest, aby przy składaniu zamówienia określić parametry magazynowanych w firmie elementów, dzięki czemu będzie możliwe dobranie najlepszego możliwego rozwiązania, między innymi pod względem rozstawu słupów oraz ich liczby.

Unikalna budowa regałów wspornikowych gwarantuje bezpieczeństwo używania w każdej sytuacji.

Indywidualnie dobrana konstrukcja regału wspornikowego umożliwia wykorzystanie go wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz, na przykład na placach składowych. Dzięki specjalnemu daszkowi zabezpieczającemu, produkty mogą być częściowo chronione przed opadami atmosferycznymi.

Nasze regały wyróżniają się ciekawą estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu są doceniane przez stale zwiększającą się rzeszę klientów.

Zadzwoń do nas