Regały magazynowe do hurtowni

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej hurtowni są regały magazynowe

dedykowane do specyfiki branży i składowanego w niej towaru. Prawidłowo dobrane zapewniają bezbłędną logistykę wewnątrz hal, przez co umożliwiają wykorzystanie ich pełnego potencjału. Regały magazynowe dla hurtowni powinny przede wszystkim odznaczać się wyjątkową jakością, trwałością i stabilnością. Tak zaprojektowane regały zapewniają nie tylko najwyższą efektywność pracy, ale również gwarantują bezpieczeństwo pracowników.

Regały magazynowe dla hurtowni

Oferta naszej firmy to obszerny katalog standardowych rozwiązań regałowych

oraz takich, które projektujemy pod konkretne zapotrzebowanie klienta. Nasi Doradcy są w stanie zaproponować Klientom zajmującym się handlem hurtowym niemal wszystkich branż nieograniczoną możliwość aranżacji przestrzeni ich hal magazynowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi doradcy dobiorą odpowiedni system regałów dopasowany do najbardziej wygórowanych potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą regałów magazynowych dla hurtowni.

Zawsze staramy się jak najlepiej wykorzystać kubaturę pomieszczenia i zapewnić ergonomiczne środowisko pracy.

Wszystkie nasze regały magazynowe do hurtowni to produkty klasy premium. Wyprodukowane zostały z wysokogatunkowej stali ocynkowanej hutniczo, która cechuje się wyjątkową trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, a w szczególności korozję. Ich unikalna budowa zwiększa swoją stabilność i usztywnienie konstrukcji wraz ze wzrostem masy składowanych na półkach towarów. Regały magazynowe dla hurtowni z oferty AB RACK gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę, nawet w najbardziej wymagającym środowisku.

 

Zadzwoń do nas