Producent regałów magazynowych

AB RACK, jako producent regałów magazynowych, oferuje możliwość zamówienia regałów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Szukasz sposobu na lepsze wykorzystanie przestrzeni dostępnej w twoim magazynie? W takim razie sprawdź proponowane przez nas konstrukcje. Regały metalowe oraz podesty od AB RACK wyprodukowane zostały z wytrzymałej i ocynkowanej hutniczo stali. Wyposażone w specjalnie dostosowane akcesoria, są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. To szybkie i stosunkowo tanie rozwiązanie pozwoli na zagospodarowanie nawet największego pomieszczenia, poprzez wykonanie konstrukcji regałowej wielopiętrowej; stworzenie dodatkowych kondygnacji o możliwym, zróżnicowanym przeznaczeniu. Każda instalacja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać w bardzo łatwy sposób rozbudowana, a także połączona z innymi systemami składowania w miarę rosnących potrzeb. Jest to inwestycja na wiele lat!

Producent regałów magazynowych półkowych i paletowych

Dostępne w naszej ofercie regały półkowe pozwalają na składowanie różnego rodzaju towarów w sposób uporządkowany. Duża różnorodność wymiarowa oraz liczne akcesoria sprawiają, że są to rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Cechuje je duża sztywność, wytrzymałość oraz odporność na korozję.

Rozwiązania te służą do składowania palet standardowych i specjalnych, a także beczek, bębnów czy kontenerów. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji dają nieograniczony dostęp do palet i mogą być dostosowane do każdego projektu Klienta. Pokrycie cynkowe daje konstrukcji zabezpieczanie przed szkodliwym działaniem korozji.

Regały magazynowe – standardowe wymiary:

AB RACK producent regałów magazynowych

które mogą w znacznym stopniu zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni nawet największych magazynów. Dzięki tym metalowym regałom oraz podestom możliwe jest stworzenie dodatkowej powierzchni magazynowej lub biurowej bez potrzeby przebudowy budynku. Regały stanowią więc ciekawe rozwiązanie architektoniczne, a jednocześnie – funkcjonalny element zabudowy czy umeblowania.

Zadzwoń do nas