Regały magazynowe sklepowe

Nasze regały sklepowe to gwarancja jakości

Wyróżnia nas: stabilność, wytrzymałość i konkurencyjna cena. 

Uniwersalność oferowanych przez nas regałów magazynowych sklepowych pozwala na ich zastosowanie niemal w każdym sklepie, niezależnie od branży. Jesteśmy w stanie dopasować wymiary regałów oraz ich obciążenie do preferencji każdego klienta. Możliwość rozbudowy regałów pozwala na optymalizację przestrzeni magazynu lub zaplecza sklepowego np. dla aptek, przemysłu spożywczego, warsztatu czy w ostatnim czasie bardzo rozwijających się sklepów internetowych.

Regały magazynowe sklepowe do aptek i sklepów internetowych.

Przykładowe zdjęcia, regały magazynowe sklepowe

Standardowe wymiary

Jakie są zalety regałów magazynowych sklepowych?

Regały sklepowe znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w branży handlowej, doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju sklepach, w przemyśle spożywczym, zapleczach sklepów, aptek czy sklepach internetowych.

Regały mogą być ustawiane zarówno w pomieszczeniu sklepowym, na zapleczu oraz w magazynie.

Regały produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej.

Każdy nasz regał na zaplecze sklepowe można dowolnie konfigurować oraz łączyć z innymi regałami, tak, aby zwiększyć ostateczną powietrznię użytkową do przechowywania towarów.

Jak wyeksponować towar w sklepie, aptece, warsztacie czy sklepie internetowym?

Kiedy zaczynamy prowadzić własną działalność, polegającą na sprzedaży towarów, pojawia się dylemat- jakie regały sklepowe wybrać? Na rynku dostępne są różne modele, wielkości i materiały wykończenia tych produktów. Najpopularniejsze są stalowe regały oraz te plastikowe. Jakie są ich zalety? Jakie inne rodzaje regałów są dostępne?

Rodzaje regałów sklepowych

Regały mogą mieć systemy gondolowe, przyścienne lub półki wiszące. Gondola jest to dwustronna wersja regału, która umożliwia ekspozycję towaru po dwóch stronach mebla. Najpopularniejsze regały sklepowe to modele przyścienne, które umożliwiają utworzenie ciągu ekspozycyjnego, który jest ustawiony bezpośrednio przy ścianie. Dostępne są regały wciskane, w których można z łatwością regulować wysokość półek. Jest to przydatne w punktach, gdzie często zmienia się oferta produktów, które mają różną wielkość. Jeśli chcemy wyeksponować biżuterię, zawieszki, wiszące zapachy do samochodu, to rozwiązaniem tego problemu będą stalowe regały wyposażone w perforowane plecki. Czasami przedsiębiorcy mają specjalne prośby odnośnie do wymiarów regałów, które chcieliby umieścić w swoim punkcie- wtedy z pomocą przychodzą sklepy, w których można stworzyć regały sklepowe na wymiar.

Wyposażenie do sklepów zoologicznych i odzieżowych

Regał do sklepu zoologicznego musi być wąski, niewysoki i niezbyt głęboki. Takie punkty zazwyczaj nie są dużymi, rozległymi sklepami o wysokim metrażu, dlatego niewielkie regały umożliwią wygodne sięganie po wszelkie towary. Pomocne może też okazać się udanie się do specjalistów, którzy produkują regały sklepowe na wymiar. Wtedy będziemy w stanie dostosować wielkość i wysokość półek według swojego upodobania. Prowadząc sklep odzieżowy, warto zainwestować w półki plastikowe. Przyścienny regał do sklepu z ubraniami nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ jest wiszący i mocowany do ściany. Pamiętajmy o tym, że regały metalowe i plastikowe są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu, niż te drewniane. Miejsca na towary to meble, które są w sklepie niezbędne. Warto wybrać te, które będą służyć nam przez długie lata.

Jeśli chcemy wywrzeć pozytywne wrażenie na klientach naszego punktu, musimy jak najlepiej wyeksponować towar, który sprzedajemy. Pomocne w tym są regały sklepowe, wykonywane z solidnych i wytrzymałych materiałów. Mnogość ich rodzajów dostępna na rynku pozwala urządzić sklep w taki sposób, jaki sobie wymarzymy. Dziki temu możemy stworzyć funkcjonalne i praktyczne wnętrze, do którego będzie chciało się wracać.

Zadzwoń do nas