Regały magazynowe półkowe ocynkowane

Regały magazynowe półkowe - Dla kogo?

Regały magazynowe półkowe są doskonałym rozwiązaniem do przechowywania towarów niespaletyzowanych. Nasze rozwiązania najczęściej wybierane są przez hurtowanie, sklepy, apteki, warsztaty samochodowe, biura, archiwa, sklepy internetowe, sklepy spożywcze.      Wykonane są w 100% z wysokiej jakości stali ocynkowanej hutniczo. Są to profesjonalne regały systemowe spełniające najostrzejsze wymagania jakościowe.

Regały magazynowe półkowe do sklepów 1000, 1290, 1300

Regały półkowe na indywidualny wymiar

Regały półkowe AB RACK dostępne są w najróżniejszych rozmiarach i mogą być łatwo dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ich dodatkowym atutem jest trwałe pokrycie cynkowe, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

Regały półkowe do sklepów, magazynów i do biur

Wybierz projekt dla swojej firmy! Ergonomiczne rozwiązania!

Nasze regały półkowe znajdą zastosowanie w szeregu firmach z rozmaitych branż. Można je używać zarówno w  magazynach i sklepach. Również właściciele warsztatów cenią sobie tego typu konstrukcje przede wszystkim ze względu na ich stabilność oraz wytrzymałość, którą zachowują bez zmian, mimo upływu lat.

Sprawdź nasze regały i przekonaj się, jak bardzo przydadzą się w Twojej firmie!

Regały półkowe – standardowe wymiary:

Regały półkowe – modułowa konstrukcja

Regały AB RACK zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły stanowić element większej całości. Dzięki temu, regały można dowolnie ze sobą łączyć szeregowo, rozbudowując o dodatkowe sekcje. 

Przykładowe zastosowania regały magazynowe półkowe

Regały półkowe – idealne do sklepu, biura, apteki, archiwum

Jak w sposób wygodny i uporządkowany przechowywać dokumentację biurową czy towar sklepowy? Najlepiej sprawdzą się regały półkowe, które zamówić można w naszym sklepie. Ich dużą zaletą jest to, że są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do oczekiwań odbiorców. To jednak niejedyne ich atuty.

Do czego mogą posłużyć regały półkowe?

Regały mają uniwersalne zastosowanie. Często spotkać można je w halach magazynowych oraz małych magazynach. Nierzadko stoją na zapleczu sklepu z
towarem do wyłożenia, chętnie sięgają po nie również biura, które chcą stworzyć archiwum na dokumenty. Z mebla korzystają też właściciele warsztatów – można ustawić na nim potrzebne narzędzia oraz części.

Dlaczego warto wybrać nasze regały magazynowe półkowe?

Regały AB RACK to pod wieloma względami bardzo dobry wybór. Powstały one z solidnego materiału, czyli stali ocynkowanej hutniczo. Dzięki temu mebel jest bardzo wytrzymały, a dodatkowo odporny na działanie korozji. Nie wymaga on również specjalnego traktowania, czyli konserwacji. Z pewnością będzie służył on wiele długich lat, estetycznie się prezentując.

Konstrukcja regałów półkowych umożliwia dowolnie łączenie ich szeregowo oraz rozbudowywanie o dodatkowe sekcje. Dzięki temu mebel zyskuje na funkcjonalności. Regały cechują się dużą wytrzymałością, co sprawia, że można przechowywać na nich ciężkie przedmioty, bez obaw o ich zniszczenie czy uszkodzenie. Mebel pozwala na zachowanie porządku wśród produktów lub towarów oraz ich właściwe składowanie.

 

Przydatne meble dla Twojej firmy

Regały półkowe to ergonomiczne i praktyczne rozwiązanie, idealne dla osób i firm, które cenią sobie solidność oraz jakość. Umożliwiają Ci one szybki dostęp do potrzebnych towarów czy dokumentów, znacząco ułatwiając pracę Twojemu
zespołowi. Konstrukcja regałów półkowych jest stabilna, zapewniając produktom pełne bezpieczeństwo. Co więcej, ich projekt możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować.

Pamiętaj, regały półkowe to:

  • solidne wykonanie oraz niezwykła trwałość, dzięki czemu będa one służyć na bardzo długo,
  • uniwersalizm zastosowania – sprawdzają się w wielu branżach,
  • elastyczność – półki można ze sobą spinać na wiele sposobów,
  • odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne,
  • wytrzymałość na duże obciążenie.

Nasze regały pomagają już wielu przedsiębiorstwom w kraju, do których możesz dołączyć. Regały półkowe to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w Twojej firmie. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego!

Polski producent regałów magazynowych metalowych ocynkowanych - ZADZWOŃ