Regały magazynowe paletowe

AB RACK, producent regałów magazynowych paletowych, zapewnia:

Regały magazynowe paletowe ocynkowane AB RACK

Regały paletowe na indywidualny wymiar

Regały paletowe AB RACK dostępne są w najróżniejszych rozmiarach i mogą być łatwo dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że posiadają trwałe pokrycie cynkowe, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

Regały magazynowe paletowe wysokiego składu- wymiary

Największym atutem proponowanych przez nas regałów paletowych jest fakt, że można je zakupić w wielu różnych wymiarach, dostosowanych do potrzeb klienta. Głębokość regałów dostosowana jest to wielkości palet. Dodatkowo, dzięki bogatemu wyborowi różnych akcesoriów można na nich przechowywać najróżniejsze artykuły.

Proponujemy konstrukcje, dzięki którym powierzchnia magazynu zostanie wykorzystana optymalnie. Standardowe regały paletowe, rzędowe oferowane przez naszą firmę to pewność stabilności konstrukcji, wytrzymałości, a także wysoka funkcjonalność. Struktura regałów paletowych stacjonarnych pozwala na nieograniczony, szybki dostęp do każdego towaru, a sam projekt dostosowany jest do potrzeb klienta i wielkości hali.

Regały paletowe - do czego?

Na uwagę zasługuje również fakt, że stalowe regały proponowane przez nas mogą być używane do przechowywania zarówno palet standardowych, jak i specjalnych o nietypowych wymiarach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szuflady paletowe idealnie nadające się do przechowywania towarów specjalnych. Szuflady te umieszczane są zazwyczaj w dolnych partiach konstrukcji (regałów).

Regały magazynowe paletowe - stalowa ocynkowana konstrukcja

Wybierając regały AB RACK decydujecie się Państwo na solidną, a na dodatek estetyczną stalową konstrukcję, odróżniającą ją od innych tym, że ma ona doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, wręcz protektor cynkowy na całej powierzchni! Gwarantujemy, że będzie to korzystna inwestycja na długie lata!

Przykładowe zastosowanie regałów paletowych wysokiego składu

Regały magazynowe paletowe na wymiar

Regały paletowe na wymiar to konstrukcje o wielu walorach użytkowych, które usprawniają funkcjonowanie niejednego magazynu. Nic więc dziwnego, że stanowią one jeden z niezbędnych elementów wyposażenia tego typu obiektów. Dzięki nim możliwe jest składowanie towarów spaletyzowanych różnego rodzaju znajdujących się na paletach.

Bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwoli na optymalizację powierzchni składowania, są regały paletowe. To dzięki nim mamy możliwość przechowywania wielu różnych typów towarów zarówno tych umieszczonych na paletach standardowych, jak i specjalnych, które mają nietypowe wymiary. Nic więc dziwnego, że od lat stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia praktycznie każdego magazynu wielkopowierzchniowego.

Dlaczego warto stosować regały wysokiego skłądu?

Regały paletowe na wymiar ze względu na swoje przeznaczenie charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością i stabilnością. Wynika to z tego, że posiadają konstrukcje wykonane ze stali ocynkowanej hutniczo. Te dość estetyczne rozwiązania, w przypadku których mamy możliwość łatwego zmieniania konfiguracji dają bezpośredni dostęp do całej zawartości palety bez konieczności jej przenoszenia. To z kolei umożliwia w prosty sposób przeprowadzać w każdej chwili kontrole stanu magazynu.

Jakie zalety posiada ten rodzaj konstrukcji?

Każdy regał magazynowy przeznaczony do przechowywania towarów na paletach, wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu jest produktem idealnie odpowiadającym jego konkretnym potrzeb. Ze względu na swoją prostą i wytrzymałą konstrukcję, a także szereg walorów użytkowych, regały paletowe oferują wiele wymiernych korzyści takich jak:

  • poprawa organizacji i efektywności pracy;
  • optymalizacja powierzchni składowania;
  • zwiększenie bezpieczeństwa zarówno w zakresie osób pracujących w magazynie, jak i składowanych towarów na paletach.

Regały paletowe producent

Szereg różnego rodzaju firm, którym zależy na optymalnym zagospodarowaniu swoich magazynów, co w znacznym stopniu przyczyni się do usprawnienia ich funkcjonowania, decydują się na wyposażenie w szereg rozwiązań zwiększających zarówno efektywność, jak i bezpieczeństwo pracy. Nic więc dziwnego, że w wielu obiektach wykorzystywanych w celach magazynowych znaleźć można regały magazynowe do przechowywania palet. Jednak nie każdy tego typu produkt charakteryzuje się wytrzymałą i stabilną konstrukcją. Dlatego też właściciele magazynów bardzo często poszukują sprawdzonych firma oferujących takie konstrukcje, posiłkując się wyszukiwarką internetową i wpisują takie hasła jak np. regały paletowe producent. Jedną z firm, która wyświetli się w wynikach, z pewnością będzie nasza, czyli AB RACK. Jesteśmy uznanym, doświadczonym i niezwykle cenionym wśród klientów producentem regałów magazynowych, w tym także tych do składowania palet.

Zadzwoń do nas