Regały paletowe

AB RACK, producent regałów paletowych, zapewnia:

paletowe

Regały paletowe na indywidualny wymiar

Regały paletowe AB RACK dostępne są w najróżniejszych rozmiarach i mogą być łatwo dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że posiadają trwałe pokrycie cynkowe, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

Regały paletowe - wymiary

Największym atutem proponowanych przez nas regałów paletowych jest fakt, że można je zakupić w wielu różnych wymiarach, dostosowanych do potrzeb klienta. Głębokość regałów dostosowana jest to wielkości palet. Dodatkowo, dzięki bogatemu wyborowi różnych akcesoriów można na nich przechowywać najróżniejsze artykuły.

Proponujemy konstrukcje, dzięki którym powierzchnia magazynu zostanie wykorzystana optymalnie. Standardowe regały paletowe, rzędowe oferowane przez naszą firmę to pewność stabilności konstrukcji, wytrzymałości, a także wysoka funkcjonalność. Struktura regałów paletowych stacjonarnych pozwala na nieograniczony, szybki dostęp do każdego towaru, a sam projekt dostosowany jest do potrzeb klienta i wielkości hali.

Regały paletowe - do czego?

Na uwagę zasługuje również fakt, że stalowe regały proponowane przez nas mogą być używane do przechowywania zarówno palet standardowych, jak i specjalnych o nietypowych wymiarach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szuflady paletowe idealnie nadające się do przechowywania towarów specjalnych. Szuflady te umieszczane są zazwyczaj w dolnych partiach konstrukcji (regałów).

Regały paletowe - stalowa konstrukcja

Wybierając regały AB RACK decydujecie się Państwo na solidną, a na dodatek estetyczną stalową konstrukcję, odróżniającą ją od innych tym, że ma ona doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, wręcz protektor cynkowy na całej powierzchni! Gwarantujemy, że będzie to korzystna inwestycja na długie lata!

Przykładowe zastosowanie, regały paletowe

Zadzwoń do nas